3TOŚ/TS
Plan obowiązuje od 2020-02-17 do odwołania
Data publikacji: 2020-02-15


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8,00 A j.ang
M Bagiński
134
B j.ang
E Lewicka
126
  prac.bad lab
A Gradomska
SW12
B napr.ukł.elektr.sam.
M Wasilewski
SW10
matematyka
K Derlińska
79
1.zaj.prakt.sam.
R Woźniak R
SW11
2.zaj.prakt.sam.
J Żurawski
SW6
gosp. odpad.oraz ochr.gleb
P Mierzejewski
SW4
8,50 hist. i społ.
M Kaszyński
52
A j.ang
M Bagiński
134
B j.ang
E Lewicka
126
prac.bad lab
A Gradomska
SW12
podst.kons.masz.
E Tomczyk
75
religia/etyka
M Mysińska
109
1.zaj.prakt.sam.
R Woźniak R
SW11
2.zaj.prakt.sam.
J Żurawski
SW6
gosp. odpad.oraz ochr.gleb
P Mierzejewski
SW4
9,40 prac.bad lab
A Gradomska
130
elektrot. i elektr. sam
M Wasilewski
77
A j.ang
M Bagiński
134
B j.ang
E Lewicka
126
elektrot. i elektr. sam
M Wasilewski
77
ochr.wód
B Jóźwik
62
j.rosyjski łączony
I Nowak-Pająk
68
A j.niem.
A Wiśniewska
124
1.zaj.prakt.sam.
R Woźniak R
SW11
2.zaj.prakt.sam.
J Żurawski
SW6
biol.TOS
E Rus
104
10,45 prac.bad lab
A Gradomska
130
elektrot. i elektr. sam
M Wasilewski
77
biol.TOS
E Rus
104
geogr.TS
I Przybylska
62
zaj. z wych/godz. z wych.
E Rus
104
wf chł.łącz.
A Rostkowski
SG2
wf dz.łącz.
T Mikus
1.zaj.prakt.sam.
R Woźniak R
SW11
2.zaj.prakt.sam.
J Żurawski
SW6
och. pow.o ochr.p.h
P Mierzejewski
104
11,35 prac.bad lab
A Gradomska
130
geogr.TS
I Przybylska
62
religia/etyka
M Mysińska
109
hist. i społ.
M Kaszyński
52
wf dz.łącz.
T Mikus

wf chł.łącz.
A Rostkowski
SG1
1.zaj.prakt.sam.
R Woźniak R
SW11
2.zaj.prakt.sam.
J Żurawski
SW6
och. pow.o ochr.p.h
P Mierzejewski
106
12,25 wf chł.łącz.
A Rostkowski
SG4
wf dz.łącz.
T Mikus
A j.niem.
A Wiśniewska
134
j.rosyjski łączony
I Nowak-Pająk
68
matematyka
K Derlińska
79
B j.ang
E Lewicka
126
A j.ang
M Bagiński
134
ochr.wód
B Jóźwik
77
A napr.ukł.elektr.sam.
M Wasilewski
SW10
13,15 j.polski
K Prądzyńska
69
matematyka
K Derlińska
79
B napr.ukł.elektr.sam.
M Wasilewski
SW10
gosp. odpad.oraz ochr.gleb
P Mierzejewski
106
pod.techniki
E Tomczyk
75
budowa i napr.sam.
M Bartoszek
SW9
A napr.ukł.elektr.sam.
M Wasilewski
SW10
ochr.wód
B Jóźwik
71
14,10 j.polski
K Prądzyńska
69
j.polski
K Prądzyńska
69
B napr.ukł.elektr.sam.
M Wasilewski
SW10
ochr.wód
B Jóźwik
62
budowa i napr.sam.
M Bartoszek
SW9
A napr.ukł.elektr.sam.
M Wasilewski
SW10
ochr.wód
B Jóźwik
71
15,00          
15.50          
16.40